+ Evanescence Türkiye Fan Sitesi » Diğer Konular » Genel Konular
 kanascı leyla...

Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:
Ana Sayfa Yardım Giriş Yap Kayıt
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: kanascı leyla...  (Okunma Sayısı 99338 defa)
« : 25 Ocak 2010, 11:13:03 »
ebrar
Full Member

EvaPower 1

pkk'nın at oynattığı dönemlerde adı çıkmış olan, keskin nişanci militanı. kadın bir keskin nişancının varlığı o dönemler derin gündemi kısa bir süre meşgul etmişti. hakkında çok fazla hikaye çıkartılan kadın terörist kolay nişan alabilmek için sağ göğsünü aldırmış olması ve mevzide duran bir askeri vurması en çok konuşulan icratlarından birkaçıdır... genelde rütbelileri vurduğuda söylenir... 1999 yılında bir operasyonla kullandığı o çok meşhur kanasın münasip bir yerine sokulması sonucunda hakkı rahmetine kavuşturulmuştur.

--Anlatılan bi kaç hikaye--

Leyla isimli militan Doğuda askerlerimize hep sorunlar yaşatırmış.Telsizlerine girip küfür edermiş.Bir çok sacmalıklara sebebiyet Verirmiş.

Bir gün Bir yüzbası ismini bilmediğim doğu bölgelerinde bir karakolda iştima alıyor.Yaklaşık olarak 100 kişilik mehmetciğe iştima alanında sözlü dersler ve eğitimler verirken habercisinin telsizine Leylanın girdiğini görüyor.Yüzbaşı Haberciden telsizi alıyor ve Leyla ya küfür etmeye başlıyor.Tabi Leyla hep farklı şirvede konuştuğu için anlamakta zorluk cekiyorlar.Ve Leyla sonunda küfürler bitiminde Yüzbaşıya şöyle diyor. '' Yüzbaşı benimle konuşurken Elini cebinden çıkar dua et yakışıklısın yoksa çoktan ölmüştün '' diyor ve telsiz frekansı kesiliyor.yüzbaşı bu sözler üzerine Hemen '' Yere Yat '' Emri veriyor bölgeyi tarıyorlar ancak hiçbirşeye rastlamıyorlar.(Burada Yüzbaşı konuşurken gercektende eli cebindeymiş ve Yakışıklıymış).

Yine bir Gece Bir Tabur komutanı olan Yarbay komutanımız hat yolunda askeri Land rover jip ile giderken Tuvaleti geliyor.Bir Mevzide duruyorlar ve Tabur komutanı Hücum Yeleği ve Telsizini Habercisine veriyor tuvalete giriyor.Kanascı Leyla yine orda gözüküyor Aractaki Filamayı görüyor Ve Bir komutan olduğunu düşünerek Silahı ile Etrafı gözetliyor.Habercinin Telsizindeki ışığı görür görmez Mehmetciğimize Ateş ediyor ve askerimiz şehit oluyor.Ve Kanascı Leyla sevinerek Tabur komutanı öldürme gururuyla oradan uzaklaşıyor.Tabur komutanı Wc den çıktığında ise gördüğü olay karşısında ağlamaya ve yardım istemeye başlıyor....

Bu Pkk militanı olan sır kadın Her suikastında komutanlara yönelik davranışlar sergilemiştir.Hiçbir zaman rütbesiz askere karşı mermi harcamamıştır.Yanlışlıkla olanlar haric.Tugay komutanları Ordu komutanları kolordu ve diğer komutanlıklar

Ve Askerlerede mesaj veriyor bu gizemli insan.

'' Benimle Tanışmak isteyen bir sigara yaksın Yeter ''

Kanascı Leyla Lakaplı Kadın PKK'Lİ İstanbul Tıp Fakültesi Beyin Cerrahi Bölümü Son Sınıf Öğrencisiyken PKK’ya Katılmıştır…!!!!

Bir astsubay tarafından öldürülmüştür.
Bir gün catışma anında iki bordo bereli astsubay Leylaya tuzak kuruyor.Feneri ışık kısmı yere gelecek şekilde koyuyor ve sürünerek sote bir yere geçiyorlar.O sırada Leyla Kanası ile tarama Yaparken fenerin küçük yansımalı ışığını görüyor.(Bu arada Kanasın dürbününde keskin nişancı dürbünü ve gece görüş mevcuttur.1ooo metreden hedefi ıskalamadan vurursunuz.) Leyla ışık olan yere hızla gidiyor ve bir tuzak olduğunu düşünmüyor.ışık olan yere geldiğinde feneri görür görmez yere yatmaya kalmıyorki omuzundan vuruluyor ve yere düşüyor.Bu pkk militAnını vuran bizim pusu kuran bordo bereli astsubay Kanascı mehmetciğimiz.Tabi o zamanlar catışma bölgelerinde geceleri ayakta gezmek mümkün değil bizim bordo bereliler sürünerek Leylanın olduğu yere Geliyorlarki kimseyi bulamıyorlar.Ama öldüğü söyleniyor.

Bir joq gös gördüm rengarenq ama; gösyaşLarı aynı renq.....
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2010, 20:02:35 »
hugara
Global Moderator
*

EvaPower 28

hıım , duymuştum askerdeyken bu leylayı. tam hikayesini okumak  güzel oldu. askere böyle hikayelerde lazımki g.tünü kollasın biraz  Cheesy

Uploaded with ImageShack.us
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2010, 20:01:37 »
ÇılgınBixici
Yeni Üye
*

EvaPower 0

Selam sırf bu konuya mesaj yazmak ıcın uye oldum Bu kanascı leyla hakkında Yazmak ıstedımO zamanlar sızın kanascı leylanın vuruldugunu ıdda ettıgınız tarıhte duymustum  Bu kadın Binbaşı İsmini unuttum Konuşma yaparken 1.700km uzaklıktan Binbaşıyı Konusma sırasında ağzından Vurmuş Ve DOGRU YUKSEK RUTBELILERI HEDEF OLARAK SECIYORMUS GOĞUSNU ALDIRDIGINIDA DUYDUM O ZAMANDAN BERI ARADAN BAYA ZAMAN GECTI VE AKLIMDA KALAN YANILMIYOR ısem YA TUNCELI HOZAT YADA BINGOLDE BU KADIN VURULMUS O ZAMANLAR PKK NIN EFSANESI OLMUŞ AMA ŞUNU UNUTMASINLAR  BU KANASCI LEYLA GIBI HEPSININDE ZAMANI GELICEK  Devil  TÜM ŞEHİTLERIMIZE ALLAHTAN RAHMET DILIYORUM MEKANLARI CENNET OLSUN 
« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2010, 17:23:44 »
DeadLyRoaD
Yeni Üye
*

EvaPower 0

hıım , duymuştum askerdeyken bu leylayı. tam hikayesini okumak  güzel oldu. askere böyle hikayelerde lazımki g.tünü kollasın biraz  Cheesy

Ne? G.tunu kollasında ne demek? Ne kadar saçma bı cumle . Hangı ulkede yasadıgının farkında ol bence

SüperNaturaL . Sammy and Dean Winchester
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2010, 10:35:52 »
MvC
Jr. Member
**

EvaPower 0

The Goddess of Imaginary Light.. <3

Ne? G.tunu kollasında ne demek? Ne kadar saçma bı cumle . Hangı ulkede yasadıgının farkında ol bence
Katılıyorum. Askerlerimize karşı büyük saygısızlık bence.

« Yanıtla #5 : 26 Haziran 2010, 11:51:18 »
tasdevri
Yeni Üye
*

EvaPower 0

SLM oncelikle basta yazdiginiz kanasin bir tarafina sokulmasi sozu bence buraya hic uygun bir laf deildir sonucta bir gerillada olsa insan insandir hakkinbda bu tür yazilarin yazilmasi sizce nekadar dogrudur...
« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2010, 20:13:13 »
dreamscape
Full Member

EvaPower 1

Atarsa 16 :P

Selam sırf bu konuya mesaj yazmak ıcın uye oldum Bu kanascı leyla hakkında Yazmak ıstedımO zamanlar sızın kanascı leylanın vuruldugunu ıdda ettıgınız tarıhte duymustum  Bu kadın Binbaşı İsmini unuttum Konuşma yaparken 1.700km uzaklıktan Binbaşıyı Konusma sırasında ağzından Vurmuş Ve DOGRU YUKSEK RUTBELILERI HEDEF OLARAK SECIYORMUS GOĞUSNU ALDIRDIGINIDA DUYDUM O ZAMANDAN BERI ARADAN BAYA ZAMAN GECTI VE AKLIMDA KALAN YANILMIYOR ısem YA TUNCELI HOZAT YADA BINGOLDE BU KADIN VURULMUS O ZAMANLAR PKK NIN EFSANESI OLMUŞ AMA ŞUNU UNUTMASINLAR  BU KANASCI LEYLA GIBI HEPSININDE ZAMANI GELICEK  Devil  TÜM ŞEHİTLERIMIZE ALLAHTAN RAHMET DILIYORUM MEKANLARI CENNET OLSUN 

ben suan mardin kızıltepe komando taburunda askerim ve timdeyim.timdeki görevimde keskin nişanci.yani kullandigim silah kannas.bi kere silahin etkili menzili 1300m 1700 metreden bi insani vurmasi imkansiz.arkadas biraz abartmiş bende kullaniyorum silahi.her silahin bi etkili menzili vardir.bu arada leylayida kannas i da abartmişlar biraz Tongue neyse 19 günüm kaldi ben bunu düşünüyorum gerisi yalan Cheesy

« Yanıtla #7 : 03 Ağustos 2010, 22:36:23 »
antika2305
Hero Member

EvaPower 2

Ghost of Sparta

sanırım hugaranın kendisi de askerde.

« Yanıtla #8 : 04 Ağustos 2010, 09:10:44 »
dreamscape
Full Member

EvaPower 1

askerdeyken demiş. heralde bitirmiş askerligi. ben askerim suan Cheesy safak 18 Tongue

« Yanıtla #9 : 04 Ağustos 2010, 15:38:26 »
antika2305
Hero Member

EvaPower 2

Ghost of Sparta

evet onu demeye çalışıyorum.kendisinin de orada olduğunu hesaba katarak yazmış kanımca Wink saygısızlık olduğunu düşünmüyorum Huh?

« Yanıtla #10 : 05 Ağustos 2010, 08:31:36 »
dreamscape
Full Member

EvaPower 1

ne kadar sacma konustugunun farkındasındır umarım.

« Yanıtla #11 : 06 Ağustos 2010, 10:28:06 »
-OkaN-
Sr. Member

EvaPower 7

Türk halkı askerine düşkündür o yüzden böyle bir ifade kullanman saygısızlık ve son derece yersiz ve manasız ama yinede bu sözü kullanırken içinde herhangibir art niyet olmadığını düşünüyorum Embarrassed

...
My loveless life
I'm lost in you tonight
Waiting for you to turn around
Only to tear the whole world down.
My darkest night
Your arms that hold me tight
Waiting for you to turn around..
« Yanıtla #12 : 06 Ağustos 2010, 12:02:13 »
dreamscape
Full Member

EvaPower 1

umarım öyledir.ama alay eder gibi soylemesi zoruma gitti.

« Yanıtla #13 : 05 Kasım 2010, 15:10:20 »
kannasçı bünyamin
Yeni Üye
*

EvaPower 0

ne bordo berelisi be ne korkması
bu kadın mağarada roketle vuruldu
komando timi tarafından imha edildi
leyle olduğuda sonradan ortaya çıktı
mevzide asker falan vurmadı
rütbeli avlıyodu
gerçek adı eyşo(ayşe) ama kürtçe yazılıyo
leyla kod adı
bunu vuran askerin kim olduğu bilinmiyo
siirt falan değil takıldığı yerler sınır hatları
hakkari şırnak arası bütün gruplarda bulunmuştur
şimdi yerine gülbahar kod adlı bi terorist çıktı
farkeden bişe yok yani
« Yanıtla #14 : 25 Aralık 2010, 16:10:06 »
emel
Full Member

EvaPower 1

1.si her şey bu kadar basit ve açık değil.herkez her şeyi bu kadar rahat bilemez.başta bu kadın için iki bordo bereli ye gerek yok.bu kadına bir bordo bereli bile fazla.eğer bordo bereliker hakkında bilgi edinmek isterseniz girin bir de onların sitesine,onlardan nerde ne yaptıklarını dinleyin.eğitimleri hakkında bilgi edinin.bordo berelikerin aldığı 2 yıllık eğitim teröristlerin 20 yıllık eğitimine bedeldir.bu kadın teröristlerin bazıları davaları uğruna daha iyi sürünebilmek ya da ateş edebilmek için göğüslerini aldırırlar.bizim askerlerimiz ise namusları hariç her şeylerini verirler.veriyorlar da.biz türk gençleri olarak sadece sözde değil,yaptığımız en küçük davranışta bile terörist karşıtı olduğumuzu,cahil ve oyuna getirilen bir toplum olmadığımızı tebliğ,tatbik ederek yaşamalıyız.biz TÜRKÜZ! ve bizi başka toplumlarla karıştıranlar,karıştırmalarının cezasını çekerler...

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Evanescence Theme Design by Turklord